Музей Ретро

Автор: Magister. Опубліковано у Замітки

Грандіозне відкриття музею ретро-техніки у Львові не залишить байдужим нікого, адже такого ще не було! Очікується багато гостей на святі, а також фани старовинних автомобілів та мотоциклів в тому числі із за кордону.

Кажемо стресу - НІ! Нова терапія

Автор: Magister. Опубліковано у Замітки

Сьогодні в світі ніщо не стоїть на місці — все йде вперед, рухаючись в шаленому темпі. Технології полегшують нам життя, водночас, стає дедалі важче боротися зі стресом. У хлопців із гурту "Drum Force" є своя дієва методика — барабанна терапія.

Відкрита сцена у Кристинополі

Автор: Magister. Опубліковано у Замітки

Останніми погожими днями серпня Драм Форс отримали нагоду виступити на відкритій сцені (open air) у Червонограді у рамках нового молодіжного благодійного фестивалю "Кристинопіль Фест". Виступ барабанщиків також став можливим завдяки тісній творчій співпраці керівника Драм Форс Веретельника Володимира та червоноградського ді-джея Андреуса Голда.

Львівська Десятка закрила сезон

Автор: Magister. Опубліковано у Замітки

Цього разу абсолютний слух, абсолютна музичність та абсолютна готовність Драм Форс сповна зарядила драйвом та позитивом наших львівських байкерів. Це була вечірка на славу! Різноманітні конкурси, шоу та інтерактиви від барабанщиків Drum Force створили незабутню, неповторну, а головне невимушену атмосферу на святі.

Відкриття салону Порше у Львові

Автор: Magister. Опубліковано у Замітки

Довгоочікувані автомобілі преміум класу тепер є і у Львові. Для любителів швидкого, комфортного та безпечного водіння на святі був представлений унікальний Porshe Panamera другого покоління. Відкриття автосалону передбачає багато підготовчих моментів, навіть у сам день перед заходом.