dummy

Хто поїде на Євробачення 2019

  • 2019-02-07 21:13:00
  • by Admin

Нещодавно анонсували список учасників, які боротимуться за місце представника України на цьогорічному «Євробаченні». Оскільки прямі ефіри почнуться аж 9-го лютого, важко об‘єктивно оцінити учасників, проте деякі музичні композиції можна прослухати на youtube. Отож, гурт «Drumforce» вирішив відшукати потенційного фаворита. Цікаво, що серед учасників є як і популярні та відомі українській публіці виконавці, так і зовсім незнайомі «свіжі» гурти. Перше враження після прослуховування треків — більшість із них неєвроформатні. Наче і вокал нічого, і сама пісня непогана, але занадто слабенько для того, щоб представляти Україну перед Європою.

Мабуть, більшість із нас хотіла б, щоб поїхав гурт, котрий вже завоював прихильність серед європейських слухачів. Всі знаємо, що це Kazka, але, зазвичай, таким музикантам важко перевершити самих себе. Тому, нам залишається тільки чекати на щось потужніше, аніж «Плакала». Чарти аж ніяк не розірвуться від композиції «Apart».

Нуар, даркнесс і шарм Таніти Такарам — це про молодий гурт «Braii». Однак, для нас сингл «Maybe» занадто депресивний для Євро.

«Yuko» — ще один експеримент у стилі Дорна. Поєднання українського фолку із електронікою. Хіба не забагато? І чи зможе наших європейських друзів пройняти композиція «Галина гуляла»? Навряд.

Гурт «The Hypnotunez» розповідають, що не створювали свою композицію спеціально для конкурсу, а воно й видно. Для застілля підійде.

Vera Kekelia — молода і перспективна виконавиця з дуже потужним вокалом, однак, доведеться чекати, бо цього року щось явно пішло не так і хіт для Євро не відбувся.

«Brunettes shoot Blondes» — справді класна ідея : незаангажовано електронікою, все наживо. Ніби неможливо при теперішніх музичних електронних трендах. Відео теж клас! Але, на жаль, не пісня. Не дотягує.

Про наступних учасників далі буде....