dummy

«Drum Force» запалив київську сцену на шов «Україна має талант»

  • 2021-10-29 21:16:00
  • by Admin

Цього року телеканал СТБ, після 3-х річної перерви, оголосив кастинг для найталановитіших людей. Хлопці зі Львова, котрі винайшли власний інструмент із водостічних труб, вирішили спробувати свої сили.

Свій незвичний інструмент музиканти створили у 2015 році. Барабанщики хотіли показати людям, що ударні інструменти можуть не тільки шуміти, а ще й красиво звучати. На реалізацію ідеї витратили 4 місяці. Часом хотілося здатися, бо не відразу все вдавалося. Проте, любов до музики переросла у наполегливість і так «народився» трубофон.

Гурт вже неодноразово перемагав на різноманітних конкурсах та фестивалях, тож усі члени журі після виступу були вражені.

Євгеній Кот зазначив, що дуже приємно, коли учасники вміють зарядити позитивними емоціями. Родзинкою виступу став маленький Всеволод Веретельник, котрий у своїх 2 роки не побоявся грати на сцені такого масштабу. Ксенія Мішина не могла відвести погляд від маленького барабанщика. Сергій Притула відмітив, що трубофон заворожує своїм синтетичним звучанням. «Drum Force» зачепили не лише журі та глядачів, а й ведучого – Григорія Решетніка, котрий сам хотів спробувати побарабанити мікрофоном  Сьогодні відео із виступу б’є рекорди по переглядах в youtube.

На сцені «Україна має талант» виступали Назар Погорлецький, Святослав Денисюк, Володимир Веретельник та Всеволод Веретельник.